Práve sa nachádzate: Úvod > O spoločnosti

Predstavenie spoločnosti RM Gastro - JAZ s.r.o.

Spoločnosť RM Gastro - JAZ s.r.o. je obchodná firma, ktorá pôsobí na domácom trhu od roku 1996. Jej hlavným zameraním je predaj, montáž a servis zariadení a doplnkov pre profesionálnu gastronómiu a práčovníctvo. Medzi hlavných zákazníkov patria hotely, penzióny, reštaurácie, bary, bistrá, cukrárne, pečivárne, mäsiarstva a špecializované obchody, nemocnice, školské kuchyne, závodné kuchyne, prevádzky verejného stravovania, domovy dôchodcov a domovy sociálnych služieb...

 

FOTOGALÉRIA

Vzorkovňa a administratívne priestory

budova.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Vzorkovňa

vozrkovna-stolovanie.jpg

Vzorkovňa

vzorkovna.jpg

Sklad

sklad-1.jpg

Sklad

sklad-2.jpg

Sklad náhradných dielov

sklad-nd-novy-2a.jpg

Sklad náhradných dielov

sklad-nd-novy-2a.jpg

 

OBCHODNÝ SORTIMENT

Našim obchodným sortimentom sú dodávky kompletných technologických liniek, zariadení a gastrodoplnkov pre prípravu, prepravu a výdaj jedál a nápojov.

 

Gastro

kuchyna.jpg

 • Varné zariadenia (sporáky, varné kotle, konvektomaty, variče cestovín, vodné kúpele, panvy, stoličky ...)
 • Strojné zariadenia (roboty, mixéry, kutre, škrabky, rezačky chleba, mäsomlynčeky, nárezové stroje, stroje na hot-dog, gril na gyros a kurčatá, opekače klobás ...)
 • Zariadenia na výdaj stravy (vodné kúpele, výdajné vozíky, zásobníky na taniere, režony, termoporty, varnice, prepravné vozíky, udržiavace skrine ...)
 • Umývacie zariadenia (umývačky skla, bieleho a čierneho riadu, pásové umývačky ...)
 • Ostatné zariadenia (lávové grily, opekacie platne, palacinkovače, fritézy, salamandre, váhy, vyhrievané vitríny, shafingy, šalátobary, mikrovlnné rúry, drviče ľadu, výrobníky ľadovej drte, čeriče nápojov, ohrievače šálok, krájače zeleniny ...)
 • Nerezový nábytok (stoly, drezy, police, skrinky, regály, vozíky na gastronádoby, príbory a tácky, výčapné pulty, výlevky ...)
 • Pizza zariadenie (pizza pece, miesiče, vyvalovačky cesta, chladené pizza stoly, saladety, pizza doplnky – lopaty, formy na pizzu, prepravné tašky, krájače, valčeky...)
 • Zariadenia mäsiarstva (profesionálne zostavy chladiacich a neutrálnych vitrín, regálov a pultov. Príslušenstvo k vitrínam. Moduly pre prezentáciu rýb na ľade.)
 • Chladiace a mraziace zariadenia (barové chladiace stoly a modulové zostavy, chladničky, chladiace a mraziace boxy, veľkokapacitné výrobníky ľadu, šokery, chladiče fliaš, stolové snack a cukr. vitríny...)
 • Gastronomické prívesy a stánky (špecializované pevné stánky a pojazdné prívesy pre distribúciu fast-food jedál. Interiér i exterier podľa predstav zákazníka, vysoká úroveň technologického prevedenia. Vybavenie podľa požiavok zákazníka. Zabudované napojenie na vodu, el., plyn.)
 • Doplnky (sklo, porcelán, nerezový riad, príbory, nože, podnosy, cedníky, nerez konvičky, misky, zásobníky na müsli, stojany na ovocie, držiaky šunky, pekáče, panvice, gastronádoby, naberačky, plastové a drevené dosky ...)

 

Bary

bary.jpg

 • Zariadenia barov (profesionálne barové zostavy s opláštením i bez opláštenia, široká rada doplnkov a neutrálneho nábytku v danom dizajne)
 • Vybavenie barov (kávovary, mlynčeky na kávu, výrobníky ľadu, výrobníky čokolády, výrobníky šľahačky, odšťavovače, barové mixéry, vinotéky, cukrárské vitríny ...)
 • Zariadenia pre cukrárne a pečivárne (profesionálne zostavy chladiacich a neutrálnych vitrín, regálov a pultov. Príslušenstvo k vitrínam.)
 • Barmanské doplnky (sklo, porcelán, nalievatká, shakery, sitká, zdobítka, podložky, držiaky pohárov ...)

 

Práčovne

pracovna.jpg

 • Práčky (široká rada práčok v závislosti na kapacite, odstredení, robustnosti a ovládaní. Kapacita od 5 do 180kg.)
 • Sušiče (široká rada sušičov, kapacita od 5 do 77kg, možnosť napojenia na el., plyn alebo paru)
 • Žehliče (široká rada žehličov v prevedení korytovom alebo valcovom, kapacita od 12 do 90kg/hod, možnosť v prevedení so skladačom, stroje pre tvarové žehlenie, manuálne žehliace dosky, žehličky s parným generátorom...)
 • Príslušenstvo (vozíky na zber špinavého prádla, manipulačné vozíky na prevoz a zásobovanie čistým prádlom, vozíky na mokré prádlo, vešiaky, váhy, manipulačné stoly, šijacie stroje...)

Toto všetko a ešte oveľa viac môžete priamo vidieť v našej vzorkovej predajni alebo si priamo odviezť z našich skladov v Novom Meste nad Váhom.

 

Plánovanie, montáž, servis

planovanie-predstavenie.jpg

Krédom firmy RM Gastro - JAZ s.r.o. je uspokojiť zákazníka po všetkých stránkach a byť mu nápomocný pri riešení jeho problémov. Naši pracovníci sú pripravení navrhnúť zákazníkovi dispozičné riešenie danej technológie s ohľadom na platné hygienické a prevádzkové normy, poskytnúť podklady pre montáž médií (el., voda, plyn) a v konečnej fáze dané zariadenie zamontovať.

Ani tu však naše možnosti nekončia. Na všetky nami predávané zariadenia držíme záručný aj pozáručný servis a čo je dôležité, držíme aj náhradné diely skladom. Naši servisní technici tak môžu včas opraviť pokazené zariadenie a predísť tak škodám, ktoré by prevádzkovateľovi mohli vzniknúť.

Firma RM Gastro - JAZ s.r.o. je taktiež autorizovaným obchodným a servisným partnerom značky Electrolux - Zanussi Professional, Dito-Electrolux, RM Gastro a RM LOTUS pre divíziu profesionálnych kuchynských zariadení, značky SIFA pre divíziu profesionálnych barov a značky Primus pre divíziu práčovnícke technológie.

Tešíme sa na Vašu návštevu.
Za kolektív firmy RM Gastro - JAZ s.r.o.

Ing. Antonín Tomeček
konateľ spoločnosti